Rekrutacja do Niepublicznego Internetowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ALFA

Semestr wiosenny roku szkolnego 2023/2024 rozpoczynamy od 10 lutego wieczorem.

Zapraszamy

Aby zostać słuchaczem Niepublicznego Internetowego Liceum dla Dorosłych ALFA należy:

• dokonać rejestracji czyli wypełnić komputerowo formularz zgłoszeniowy dla semestrów (należy kliknąć w odpowiedni semestr): I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII , który następnie należy wysłać mailem na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • dostarczyć arkusz ocen lub świadectwo z poprzedniej szkoły
    • dostarczyć podanie o przyjęcie do szkoły,
    • dostarczyć 3 podpisane zdjęcia legitymacyjne,
    • dostarczyć wypełnione i podpisane 2 egzemplarze umowy o naukę,
    • uiścić jednorazowe wpisowe,
    • opłacić czesne za pierwszy miesiąc nauki.
    • Czesne za każdy miesiąc nauki wynosi 350 PLN (semestr trwa 5 miesięcy). Czesne można wpłacać za cały semestr lub rozłożyć sobie na miesięczne raty.
    • Do tego należy dodać jednorazowe wpisowe w wysokości 200 PLN.
    • Czesne można płacić w ratach miesięcznych.
    • Adres mailowy słuchacza powinien być przygotowany w gmailu i zawierać imię (może być w skróconej formie) oraz nazwisko słuchacza.
Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy przygotowani na przyjęcie słuchaczy na wszystkie semestry liceum czteroletniego

Rekrutacja już trwa.

Zapraszamy

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły  powinni wysłać mailem wypełniony komputerowo odpowiedni formularz zgłoszeniowy dla semestrów: I, II, III, IV,V,VI,VII, VIII  oraz udokumentować tj. dostarczyć osobiście lub listem poleconym ( na adres do korespondencji) zaliczenie poprzednich semestrów wg obowiązującego prawa. Najważniejszy jest arkusz ocen z poprzedniej szkoły. W wyjątkowych przypadkach honorujemy jako tymczasowe dokumenty: świadectwa z poprzedniej szkoły (szkół), które powinny być oryginalne lub odpisy notarialne tych świadectw albo ich duplikaty (z dużą i okrągłą, oryginalną pieczęcią szkoły).

• Adres mailowy kandydata powinien być przygotowany na poczcie gmail i powinien zawierać: imię (może być skrót) oraz nazwisko.
  • Dokumenty można składać także osobiście, ale po uprzednim ustaleniu - przez telefon lub mailowo - dnia i godziny.
  • Wszystkie formalności powinny zostać dopełnione do 10 lutego 2024 r.

Wpłat należy dokonywać na konto:

• Niepubliczne Internetowe LO ALFA
    64-1140-2017-0000-4202-0599-8754
    Multibank w Warszawie
    (w tytule wpłaty należy podać imię, nazwisko oraz typ szkoły czyli LO
  • Wpłaty międzynarodowe: Przy przelewach międzynarodowych do Polski numer naszego konta należy poprzedzić symbolem kraju PL oraz podać SWIFT banku: BREXPLPWMUL.
    Pełna nazwa naszego banku brzmi: BRE BANK MultiBank.

Dokumenty należy wysłać listem poleconym na adres do korespondencji:

Niepubliczne Internetowe L O dla Dorosłych ALFA
ul. Ogrodowa 3
Skrytka pocztowa numer 11
05-200 Wołomin

Po spełnieniu wszystkich wyżej wymienionych warunków administrator przygotuje kandydatowi login i hasło dostępu do szkolnej platformy edukacyjnej. W ten sposób kandydat stanie się słuchaczem szkoły.

Jakie jeszcze – oprócz wyżej wymienionych - warunki należy spełnić, aby dostać się do szkoły ALFA ?

• Należy mieć ukończone 18 lat ( lub ukończyć je do końca danego roku kalendarzowego)...
  • Do szkoły nie przyjmujemy kandydatów z orzeczeniami wymagającymi dostosowań podczas egzaminów